Kvetinové predplatné

Páči sa vám myšlienka mať doma alebo v práci kvety, ale málokedy si nájdete čas si ich aj naozaj kúpiť? Vďaka kvetinovému predplatnému vám doručíme tie najkrajšie sezónne kvety až domov tak často, ako si budete priať. Stačí, aby ste si vybrali typ kvetinového boxu, veľkosť a frekvenciu doručovania a my sa postaráme o všetko ostatné. Navyše každý box je prekvapením, vďaka ktorému spoznáte nové odrody kvetov. Kvetinovým predplatným môžete obdariť aj vaších blízkych alebo známych. Dar, ktorým potešíte opakovane.

 

Ako to funguje?

Vyberte si štýl

Máte radšej mix viacerých druhov kvetov a zelene, alebo uprednostňujete kvety jedného typu? Vyberte si jeden z našich dvoch boxov a doručíme vám najkrajšie sezónne kvety, vždy čerstvé, priamo z kvetinových trhov a fariem.

Vyberte si veľkosť a frekvenciu

Zvoľte si jednu z troch veľkostí a frekvenciu doručovania. Na kvety sa môžete tešiť raz za týždeň, každé dva alebo štyri týždne. Ak je predplatné dar, určite si dĺžku trvania predplatného.

Užívajte si kvety

Váš kvetinový box bude doručený vždy vo švrtok na vami zadanú adresu. S kvetmi sa nemusíte ponáhľať domov, vydržia v krabici niekoľko hodín. Každý box obsahuje inštrukcie ako sa o vaše kvety postarať.

Vyberte si typ predplatného